103MKP275KC
103MKP275KC Cornell Dubilier Knowles
MKP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 10000PF 10% 310VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.327" (8.30mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
auf Bestellung 8083 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 103MKP275KC Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 10000PF 10% 310VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.327" (8.30mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm).
Weitere Produktangebote 103MKP275KC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
103MKP275KC 103MKP275KC Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MKP.pdf Safety Capacitors 0.01uF 500 Volts 10% FILM/IC
Produkt ist nicht verfügbar
103MKP275KC 103MKP275KC Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MKP.pdf Safety Capacitors 0.01uF 500 Volts 10% FILM/IC