104MPW400K
104MPW400K Cornell Dubilier Knowles
MPW.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.768 Ohms
Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.807" L (8.50mm x 20.50mm)
auf Bestellung 691 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 104MPW400K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.768 Ohms, Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.807" L (8.50mm x 20.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
104MPW400K 104MPW400K Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) MPW-2944690.pdf Film Capacitors 0.1uF 400V 10% FILM/IC
auf Bestellung 445 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
104MPW400K 104MPW400K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MPW.pdf Film Capacitors 0.1uF 400V 10% FILM/IC
auf Bestellung 231 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
104MPW400K 104MPW400K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MPW.pdf Film Capacitors 0.1uF 400V 10% FILM/IC