105MKP275KG4
105MKP275KG4 Cornell Dubilier Knowles
MKP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 10% 310VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm)
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm)
auf Bestellung 2325 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 105MKP275KG4 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 10% 310VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm), Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm).