Produkte > MURATA > GRM32EC72A106ME05L
GRM32EC72A106ME05L
GRM32EC72A106ME05L Murata
grm32ec72a106me05.pdf
Hersteller: Murata
Cap Ceramic 10uF 100V X7S 20% Pad SMD 1210 125°C Automotive T/R
auf Bestellung 3711 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 281
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details GRM32EC72A106ME05L Murata
Description: CAP CER 10UF 100V X7S 1210, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.106" (2.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
GRM32EC72A106ME05L GRM32EC72A106ME05L Hersteller : Murata Electronics GRM32EC72A106ME05-01A.pdf Description: CAP CER 10UF 100V X7S 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.106" (2.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
auf Bestellung 139000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 100V; X7S; ±20%; SMD; 1210; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 100V
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Mounting: SMD
Manufacturer series: GRM
Tolerance: ±20%
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Dielectric: X7S
Kind of capacitor: MLCC
Mindestbestellmenge: 114
GRM32EC72A106ME05L GRM32EC72A106ME05L Hersteller : Murata grm32ec72a106me05.pdf Cap Ceramic 10uF 100V X7S 20% Pad SMD 1210 125°C Automotive T/R
Mindestbestellmenge: 100
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7S
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Mindestbestellmenge: 11
10uF 100V X7S 20% 1210 (GRM32EC72A106ME05L-Murata)
Produktcode: 201313
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Kondensatoren SMD > Kondensatoren 1210
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
GRM32EC72A106ME05L GRM32EC72A106ME05L Hersteller : Murata Electronics GRM32EC72A106ME05_01A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 uF 100 VDC 20% 1210 X7S