Produkte > QUALTEK > 11-M110N-C
11-M110N-C
11-M110N-C Qualtek
11_series-240484.pdf
Hersteller: Qualtek
Cable Ties MRKR CABLE TIE NYL .098x4.3"L 100PK
auf Bestellung 483 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11-M110N-C Qualtek
Description: MARKER TIE NATURAL 18LB 4.33", Features: Labeling Area, Packaging: Bulk, Color: Natural, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Tensile Strength: 18 lbs (8.16 kg), Wire/Cable Tie Type: Marker Strap/Flag Tie, Width: 0.098" (2.50mm), Bundle Diameter: 0.89" (22.60mm), Length - Actual: 0.361' (110.00mm, 4.33"), Length - Approximate: 4.25".
Weitere Produktangebote 11-M110N-C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11-M110N-C 11-M110N-C Hersteller : Qualtek 11_series.pdf Description: MARKER TIE NATURAL 18LB 4.33"
Features: Labeling Area
Packaging: Bulk
Color: Natural
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Tensile Strength: 18 lbs (8.16 kg)
Wire/Cable Tie Type: Marker Strap/Flag Tie
Width: 0.098" (2.50mm)
Bundle Diameter: 0.89" (22.60mm)
Length - Actual: 0.361' (110.00mm, 4.33")
Length - Approximate: 4.25"