Produkte > KNOWLES SYFER > 1111A1K06P80CUT
1111A1K06P80CUT Knowles Syfer
KNO_MLCC_Catalog_1-24_R11_sm
Hersteller: Knowles Syfer
Description: MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Tolerance: ±0.25pF
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 6.8 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1111A1K06P80CUT Knowles Syfer
Description: MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR, Tolerance: ±0.25pF, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 6.8 pF.