Produkte > KNOWLES SYFER > 1111J5000180GUT
1111J5000180GUT
1111J5000180GUT Knowles Syfer
Q-and-U-range
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 18PF 500V C0G/NP0 1111
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Capacitance: 18 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1111J5000180GUT Knowles Syfer
Description: CAP CER 18PF 500V C0G/NP0 1111, Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Capacitance: 18 pF.