Produkte > KNOWLES SYFER > 1111Y3000751GQT
1111Y3000751GQT
1111Y3000751GQT Knowles Syfer
Q-and-U-range.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 750PF 300V C0G/NP0 1111
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Soft Termination
Voltage - Rated: 300V
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Capacitance: 750 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1111Y3000751GQT Knowles Syfer
Description: CAP CER 750PF 300V C0G/NP0 1111, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Soft Termination, Voltage - Rated: 300V, Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Capacitance: 750 pF.