11925SA-12J-ETD-0 NMB Technologies Corporation
11925SA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: DC AXIAL FAN
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1300 RPM
Air Flow: 47.6 CFM (1.33m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 20.5dB
Static Pressure: 0.056 in H2O (14.0 Pa)
Power (Watts): 0.6 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11925SA-12J-ETD-0 NMB Technologies Corporation
Description: DC AXIAL FAN, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1300 RPM, Air Flow: 47.6 CFM (1.33m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 20.5dB, Static Pressure: 0.056 in H2O (14.0 Pa), Power (Watts): 0.6 W.