11925SA-12K-ETD-0 NMB Technologies Corporation
11925SA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: DC AXIAL FAN
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1600 RPM
Air Flow: 58.1 CFM (1.63m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.5dB
Static Pressure: 0.084 in H2O (20.9 Pa)
Power (Watts): 1.08 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11925SA-12K-ETD-0 NMB Technologies Corporation
Description: DC AXIAL FAN, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1600 RPM, Air Flow: 58.1 CFM (1.63m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 26.5dB, Static Pressure: 0.084 in H2O (20.9 Pa), Power (Watts): 1.08 W.
Weitere Produktangebote 11925SA-12K-ETD-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11925SA-12K-ETD-0 11925SA-12K-ETD-0 Hersteller : NMB 11925SA_data_sheet-3237109.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 119x119x25mm, 12VDC, 57.5CFM, Flange, Ball, Lead Wires, Tach