Produkte > NMB > 11925SA-12R-ALD-0
11925SA-12R-ALD-0
11925SA-12R-ALD-0 NMB
11925SA_data_sheet-3237109.pdf
Hersteller: NMB
DC Fans DC Tubeaxial Fan, 119x119x25mm, 12VDC, 128.1CFM, Rib, Ball, Locked Rotor Sensor
auf Bestellung 44 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11925SA-12R-ALD-0 NMB
Description: DC AXIAL FAN, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 129.6 CFM (3.63m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 47.0dB, Static Pressure: 0.357 in H2O (88.9 Pa), Power (Watts): 7.44 W.
Weitere Produktangebote 11925SA-12R-ALD-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 129.6 CFM (3.63m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 47.0dB
Static Pressure: 0.357 in H2O (88.9 Pa)
Power (Watts): 7.44 W