11925SA-12R-EUD-1
11925SA-12R-EUD-1 NMB Technologies Corporation
11925SA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 119X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 128.2 CFM (3.59m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cULus, VDE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 47.0dB
Static Pressure: 0.360 in H2O (89.6 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 7.44 W
auf Bestellung 757 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11925SA-12R-EUD-1 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 119X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 128.2 CFM (3.59m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cULus, VDE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 47.0dB, Static Pressure: 0.360 in H2O (89.6 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 7.44 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11925SA-12R-EU-D1 11925SA-12R-EU-D1 Hersteller : NMB Technologies 11925sa-12r-eud-1.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 7V to 13.2V 128.2CFM 47dB 119 X 119 X 25mm PWM Box
auf Bestellung 92 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produkt ist nicht verfügbar
11925SA-12R-EU-D1 11925SA-12R-EU-D1 Hersteller : NMB NMB_Technologies_11925SA_12R_EUD_1_Rev_2-3238898.pdf DC Fans Tubeaxial Fan, 119x119x25mm, 12VDC, 128.2CFM, 7.44W, Flange, 4 Wire, Tach/PWM