11925SA-24K-EA-00
11925SA-24K-EA-00 NMB Technologies Corporation
11925SA(119x25).pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 119X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1600 RPM
Air Flow: 57.5 CFM (1.61m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.309 lb (140.16 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.5dB(A)
Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa)
Power (Watts): 960 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11925SA-24K-EA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 119X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1600 RPM, Air Flow: 57.5 CFM (1.61m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.309 lb (140.16 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 26.5dB(A), Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa), Power (Watts): 960 mW.