11925SA-24L-AAD-0 NMB Technologies Corporation
11925SA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 119X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1900 RPM
Air Flow: 67.1 CFM (1.88m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Power (Watts): 1.44 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11925SA-24L-AAD-0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 119X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1900 RPM, Air Flow: 67.1 CFM (1.88m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.0dB, Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa), Power (Watts): 1.44 W.
Weitere Produktangebote 11925SA-24L-AAD-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11925SA-24L-AA-D0 11925SA-24L-AA-D0 Hersteller : NMB Technologies 11925SA_data_sheet-3237109.pdf DC Fans DC Axial Fan, 119x119x25mm, 24VDC, 67.1CFM, Rib Mount, Ball Bearing, Lead Wires