11925SA-24P-AAD-0
11925SA-24P-AAD-0 NMB Technologies Corporation
11925SA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 119X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2800 RPM
Air Flow: 102.0 CFM (2.86m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 40.5dB
Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Power (Watts): 4.08 W
auf Bestellung 38 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11925SA-24P-AAD-0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 119X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2800 RPM, Air Flow: 102.0 CFM (2.86m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 40.5dB, Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa), Power (Watts): 4.08 W.
Weitere Produktangebote 11925SA-24P-AAD-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11925SA-24P-AA-D0 11925SA-24P-AA-D0 Hersteller : NMB Technologies 11925SA_data_sheet-3237109.pdf DC Fans Tubeaxial Fan, 119x119x25mm, 24VDC, 102CFM, Rib Mount, Ball Bearing, Lead Wires