11938MB-B4J-EA-00 NMB Technologies Corporation
11938MB%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN 119MM X 38MM 240VAC TERMINAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 6.00W
Voltage - Rated: 240VAC
Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H
Air Flow: 49.4 CFM (1.38m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise: 28.0dB
Static Pressure: 0.060 in H2O (14.9 Pa)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 11938MB-B4J-EA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN 119MM X 38MM 240VAC TERMINAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 6.00W, Voltage - Rated: 240VAC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1450 RPM, Air Flow: 49.4 CFM (1.38m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.0dB, Static Pressure: 0.060 in H2O (14.9 Pa), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 11938MB-B4J-EA-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
11938MB-B4J-EA-00 11938MB-B4J-EA-00 Hersteller : NMB 11938MB%20data%20sheet.pdf AC Fans AC Tubeaxial Fan, 119x119x38mm, 240VAC, 49.4CFM, Flange Mount, Terminals