Produkte > SR PASSIVES > CF1WS-120R
CF1WS-120R
CF1WS-120R SR PASSIVES
cf_resistor.pdf
Hersteller: SR PASSIVES
Category: THT Resistors
Description: Resistor: carbon film; THT; 120Ω; 1W; ±5%; 500V; Ø0.6x26mm; Ø3.2x9mm
Resistance: 120Ω
Tolerance: ±5%
Power: 1W
Mounting: THT
Operating voltage: 500V
Body dimensions: Ø3.2x9mm
Max. overload voltage: 1kV
Leads: axial
Type of resistor: carbon film
Leads dimensions: Ø0.6x26mm
Diameter: 3.2mm
Length: 9mm
auf Bestellung 5900 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CF1WS-120R SR PASSIVES
Category: THT Resistors, Description: Resistor: carbon film; THT; 120Ω; 1W; ±5%; 500V; Ø0.6x26mm; Ø3.2x9mm, Resistance: 120Ω, Tolerance: ±5%, Power: 1W, Mounting: THT, Operating voltage: 500V, Body dimensions: Ø3.2x9mm, Max. overload voltage: 1kV, Leads: axial, Type of resistor: carbon film, Leads dimensions: Ø0.6x26mm, Diameter: 3.2mm, Length: 9mm.
Weitere Produktangebote CF1WS-120R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
120 Ohm 5% 1W Ø3.2x9mm выв (CF1WS-120R) 120 Ohm 5% 1W Ø3.2x9mm выв (CF1WS-120R)
Produktcode: 118342
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Widerstande THT > Widerstande THT - 1W