12032GA-12K-AL-00 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1800 RPM
Air Flow: 22.2 CFM (0.622m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Blower
Noise: 41.5dB
Static Pressure: 0.400 in H2O (99.6 Pa)
Power (Watts): 3.6 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12032GA-12K-AL-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1800 RPM, Air Flow: 22.2 CFM (0.622m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Blower, Noise: 41.5dB, Static Pressure: 0.400 in H2O (99.6 Pa), Power (Watts): 3.6 W.
Weitere Produktangebote 12032GA-12K-AL-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12032GA-12K-AL-00 12032GA-12K-AL-00 Hersteller : NMB 12032GA data sheet.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 120x120x32mm, 12VDC, 22.2CFM, 3x Lead Wires, Locked Rotor Sensor
Produkt ist nicht verfügbar
12032GA-12K-AL-00 12032GA-12K-AL-00 Hersteller : NMB Technologies 12032GA_data_sheet-3476585.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 120x120x32mm, 12VDC, 22.2CFM, 3x Lead Wires, Locked Rotor Sensor