12032GA-12N-AT-00
12032GA-12N-AT-00 NMB Technologies Corporation
NMB-12032GA-12M-AT-00-datasheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2650 RPM
Air Flow: 33.1 CFM (0.927m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Blower
Noise: 54.0dB
Static Pressure: 1.040 in H2O (258.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 11.16 W
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12032GA-12N-AT-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2650 RPM, Air Flow: 33.1 CFM (0.927m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Blower, Noise: 54.0dB, Static Pressure: 1.040 in H2O (258.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 11.16 W.
Weitere Produktangebote 12032GA-12N-AT-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12032GA-12N-AT-00 12032GA-12N-AT-00 Hersteller : NMB 12032GA data sheet.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 120x120x32mm, 12VDC, 33.2CFM, 3x Lead Wires, Tachometer
Produkt ist nicht verfügbar
12032GA-12N-AT-00 12032GA-12N-AT-00 Hersteller : NMB Technologies 12032GA_data_sheet-3476585.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 120x120x32mm, 12VDC, 33.2CFM, 3x Lead Wires, Tachometer