12038VA-12Q-ET-E0 NMB Technologies Corporation
12038VA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5700 RPM
Air Flow: 215.7 CFM (6.04m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 63.0dB
Static Pressure: 1.150 in H2O (286.5 Pa)
Power (Watts): 27 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12038VA-12Q-ET-E0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5700 RPM, Air Flow: 215.7 CFM (6.04m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 63.0dB, Static Pressure: 1.150 in H2O (286.5 Pa), Power (Watts): 27 W.
Weitere Produktangebote 12038VA-12Q-ET-E0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12038VA-12Q-ETE-0 12038VA-12Q-ETE-0 Hersteller : NMB Technologies 12038VA_data_sheet-3476488.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 120x120x38mm, 12VDC, 215CFM, Flange, Ball, Lead Wires, Tach