12038VA-24L-EL-E0 NMB Technologies Corporation
12038VA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2900 RPM
Air Flow: 110.2 CFM (3.09m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.0dB
Static Pressure: 0.321 in H2O (80.0 Pa)
Power (Watts): 7.68 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12038VA-24L-EL-E0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2900 RPM, Air Flow: 110.2 CFM (3.09m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.0dB, Static Pressure: 0.321 in H2O (80.0 Pa), Power (Watts): 7.68 W.
Weitere Produktangebote 12038VA-24L-EL-E0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12038VA-24L-ELE-0 12038VA-24L-ELE-0 Hersteller : NMB 12038VA_data_sheet.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 120x120x38mm, 24VDC, 110.1CFM, Flange, Ball, Lock Sensor
Produkt ist nicht verfügbar
12038VA-24L-ELE-0 12038VA-24L-ELE-0 Hersteller : NMB Technologies 12038VA_data_sheet-3476488.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 120x120x38mm, 24VDC, 110.1CFM, Flange, Ball, Lock Sensor