12038VA-24R-AA-E0 NMB Technologies Corporation
12038VA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6400 RPM
Air Flow: 243.6 CFM (6.82m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 66.0dB
Static Pressure: 1.490 in H2O (371.1 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 35.52 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12038VA-24R-AA-E0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6400 RPM, Air Flow: 243.6 CFM (6.82m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 66.0dB, Static Pressure: 1.490 in H2O (371.1 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 35.52 W.