Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 12061C822JAT2A
12061C822JAT2A
12061C822JAT2A KYOCERA AVX Components
x7rdielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0082uF 100V X7R 5% Pad SMD 1206 125°C T/R
auf Bestellung 32000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12061C822JAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 8200PF 100V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 8200 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12061C822JAT2A 12061C822JAT2A Hersteller : Kyocera AVX X7RDielectric-2943470.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 8200pF X7R 1206 5% Tol A 581-12061C822JAT4A
auf Bestellung 3897 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
12061C822JAT2A 12061C822JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 0.0082uF 100V X7R 5% Pad SMD 1206 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
12061C822JAT2A 12061C822JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 8200PF 100V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 8200 pF