Produkte > KNOWLES SYFER > 1206J0500104MXBE07
1206J0500104MXBE07
1206J0500104MXBE07 Knowles Syfer
Page15_16_EMICatalog.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Feed Through Capacitors 50volts 100000pF 20%
auf Bestellung 2179 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206J0500104MXBE07 Knowles Syfer
Description: 1206 50VDC 100NF 20% X7R (2R1), Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm, Capacitance: 0.1 µF, Current: 2 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206J0500104MXBE07 Hersteller : Knowles Syfer E01-300mA.aspx Description: 1206 50VDC 100NF 20% X7R (2R1)
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm
Capacitance: 0.1 µF
Current: 2 A