Produkte > KNOWLES SYFER > 1206J1000470GFT
1206J1000470GFT
1206J1000470GFT Knowles Syfer
MLCC_High_Reliability.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 47PF 100V C0G/NP0 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 47 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206J1000470GFT Knowles Syfer
Description: CAP CER 47PF 100V C0G/NP0 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 47 pF.