Produkte > KNOWLES CORPORATION > 1206J2000473KXT
1206J2000473KXT Knowles Corporation
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Corporation
1206J2000473KXT
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206J2000473KXT Knowles Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 200V X7R 1206, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF.
Weitere Produktangebote 1206J2000473KXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206J2000473KXT 1206J2000473KXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 0.047UF 200V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF