Produkte > KNOWLES SYFER > 1206J3000431JQT
1206J3000431JQT
1206J3000431JQT Knowles Syfer
Q-and-U-range.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 430PF 300V C0G/NP0 1206
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 300V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 430 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206J3000431JQT Knowles Syfer
Description: CAP CER 430PF 300V C0G/NP0 1206, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 300V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 430 pF.