Produkte > KNOWLES SYFER > 1206Y0500104MXRE03
1206Y0500104MXRE03
1206Y0500104MXRE03 Knowles Syfer
X2Y-Filters.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 0.1 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206Y0500104MXRE03 Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 0.1 µF.