Produkte > KNOWLES SYFER > 1206Y1000222MXTE03
1206Y1000222MXTE03
1206Y1000222MXTE03 Knowles Syfer
X2Y-Filters.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 1206
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 2200 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206Y1000222MXTE03 Knowles Syfer
Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 1206, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 2200 pF.
Weitere Produktangebote 1206Y1000222MXTE03
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206Y1000222MXTE03 Hersteller : Knowles Syfer Page94-95_MLC-1316268.pdf Feed Through Capacitors 100V .0022uF 20% 1206 X7R X2Y FILTER