Produkte > KNOWLES SYFER > 1206Y1K50103JXB
1206Y1K50103JXB
1206Y1K50103JXB Knowles Syfer
syft-s-a0004211661-1.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.5kV0.01uF X7R 1206 5percent
auf Bestellung 83627 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206Y1K50103JXB Knowles Syfer
Description: 1206 1500VDC 10NF 5% X7R (2R1), Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.067" (1.70mm), Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1206Y1K50103JXB 1206Y1K50103JXB Hersteller : Knowles Syfer KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1 Description: 1206 1500VDC 10NF 5% X7R (2R1)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.067" (1.70mm)
Capacitance: 10000 pF