Produkte > KNOWLES SYFER > 1206Y5000470GAT
1206Y5000470GAT
1206Y5000470GAT Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 47PF 500V C0G/NP0 1206
Tolerance: ±2%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 47 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1206Y5000470GAT Knowles Syfer
Description: CAP CER 47PF 500V C0G/NP0 1206, Tolerance: ±2%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 47 pF.