Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J0630474MXT
1210J0630474MXT
1210J0630474MXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.47UF 63V X7R 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 63V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 0.47 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J0630474MXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.47UF 63V X7R 1210, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 63V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 0.47 µF.