Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J1000223JCS
1210J1000223JCS
1210J1000223JCS Knowles Syfer
High-Std-Voltage
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1210 100VDC 22NF 5% C0G/NP0(1B)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.091" (2.30mm)
Capacitance: 0.022 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J1000223JCS Knowles Syfer
Description: 1210 100VDC 22NF 5% C0G/NP0(1B), Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.091" (2.30mm), Capacitance: 0.022 µF.