Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J1K50221KXR
1210J1K50221KXR
1210J1K50221KXR Knowles Syfer
an0034.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1210 1500V 220.00 PF 10% X7R (2R
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 220 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J1K50221KXR Knowles Syfer
Description: 1210 1500V 220.00 PF 10% X7R (2R, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 220 pF.