Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J2000104JXT
1210J2000104JXT
1210J2000104JXT Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 0.1 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J2000104JXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote 1210J2000104JXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210J2000104JXT Hersteller : Syfer tandardMLCCDatasheet-369797.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 0.1uF X7R 1210 5percent