Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J2500223JCS
1210J2500223JCS
1210J2500223JCS Knowles Syfer
KNO_MLCC_Catalog_1_24_R11_sm.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 250Vdc 22nF +/-5% C0G/NP0(1B)
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J2500223JCS Knowles Syfer
Description: 1210 250VDC 22NF 5% C0G/NP0(1B), Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.091" (2.30mm), Capacitance: 0.022 µF.
Weitere Produktangebote 1210J2500223JCS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210J2500223JCS 1210J2500223JCS Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage Description: 1210 250VDC 22NF 5% C0G/NP0(1B)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.091" (2.30mm)
Capacitance: 0.022 µF