Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J5000680FFT
1210J5000680FFT
1210J5000680FFT Knowles Syfer
MLCC_High_Reliability.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 68 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J5000680FFT Knowles Syfer
Description: CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 68 pF.