Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J5000680KCT
1210J5000680KCT
1210J5000680KCT Knowles Syfer
Knowles_StackiCapDatasheet.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 500V 68.00 pF +/-10% C0G/NP0 (1B) Nickel Barrier 100% tin
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J5000680KCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 68 pF.
Weitere Produktangebote 1210J5000680KCT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210J5000680KCT 1210J5000680KCT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 68 pF