Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J5000823JDT
1210J5000823JDT
1210J5000823JDT Knowles Syfer
MLCC_High_Reliability.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.082UF 500V X7R 1210
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 0.082 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J5000823JDT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.082UF 500V X7R 1210, Tolerance: ±5%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 0.082 µF.
Weitere Produktangebote 1210J5000823JDT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210J5000823JDT 1210J5000823JDT Hersteller : Knowles Syfer MLCC_High_Reliability.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500 VDC 0.082 uF - 55 C+ 125 C 5 % X7R