Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J6300100JCR
1210J6300100JCR
1210J6300100JCR Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 10PF 630V C0G/NP0 1210
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 10 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J6300100JCR Knowles Syfer
Description: CAP CER 10PF 630V C0G/NP0 1210, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 10 pF.
Weitere Produktangebote 1210J6300100JCR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210J6300100JCR 1210J6300100JCR Hersteller : Knowles Syfer Knowles_Datasheet_1210J6300100JCR.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 630V 10.00 pF 5% C0G/NP0 (1B) Nickel Barrier 100% tin