Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J6300101KCT
1210J6300101KCT
1210J6300101KCT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 100PF 630V C0G/NP0 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 100 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J6300101KCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 100PF 630V C0G/NP0 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 100 pF.