Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J6300153JKS
1210J6300153JKS
1210J6300153JKS Knowles Syfer
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 1210 630VDC 15NF 5% C0G/NP0(1B)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 0.015 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J6300153JKS Knowles Syfer
Description: 1210 630VDC 15NF 5% C0G/NP0(1B), Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 0.015 µF.