Produkte > KNOWLES SYFER > 1210J6300682JKTAG1
1210J6300682JKTAG1
1210J6300682JKTAG1 Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 6800PF 630V 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6800 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210J6300682JKTAG1 Knowles Syfer
Description: CAP CER 6800PF 630V 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 6800 pF.
Weitere Produktangebote 1210J6300682JKTAG1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210J6300682JKTAG1 1210J6300682JKTAG1 Hersteller : Knowles Syfer knowles_corporation_12102018_AEC_Q200_part_numberi-1516380.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 6800pF X7R 1210 5percent