Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > 1210N102K142NX057T
1210N102K142NX057T Knowles Dielectric Labs
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000PF 1.4KV 10% 1210
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210N102K142NX057T Knowles Dielectric Labs
Description: 1210+ MLCC - HI VOLT, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1400V (1.4kV), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.125" L x 0.100" W (3.18mm x 2.54mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.065" (1.65mm), Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote 1210N102K142NX057T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210N102K142NX057T Hersteller : Knowles Dielectric Labs Description: 1210+ MLCC - HI VOLT
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1400V (1.4kV)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.125" L x 0.100" W (3.18mm x 2.54mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.065" (1.65mm)
Capacitance: 1000 pF