Produkte > KNOWLES SYFER > 1210Y1000102JCT
1210Y1000102JCT
1210Y1000102JCT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 1210
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 1000 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210Y1000102JCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 1210, Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote 1210Y1000102JCT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210Y1000102JCT 1210Y1000102JCT Hersteller : Knowles Syfer KNO_16806_MLCC_Catalog_FINAL2_1-1316251.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF C0G(NP0) 1210 5percent
Produkt ist nicht verfügbar
1210Y1000102JCT 1210Y1000102JCT Hersteller : Syfer tandardMLCCDatasheet-369797.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF C0G(NP0) 1210 5percent