Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > 1210Y1K00103MXT
1210Y1K00103MXT
1210Y1K00103MXT Knowles Dielectric Labs
Knowles_StackiCapDatasheet.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT Multi-Layered Ceramic Capacitor
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1210Y1K00103MXT Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 10000PF 1KV X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 10000 pF.
Weitere Produktangebote 1210Y1K00103MXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1210Y1K00103MXT 1210Y1K00103MXT Hersteller : Knowles Syfer High-Std-Voltage.aspx Description: CAP CER 10000PF 1KV X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 10000 pF