125143U025AH1B Cornell Dubilier Knowles
125.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 14000UF 25V SCREW
Tolerance: -10%, +75%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals
Size / Dimension: 1.399" Dia (35.54mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.500" (12.70mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 2.657" (67.50mm)
Capacitance: 14000 µF
Voltage - Rated: 25 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 125143U025AH1B Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 14000UF 25V SCREW, Tolerance: -10%, +75%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Screw Terminals, Size / Dimension: 1.399" Dia (35.54mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.500" (12.70mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 2.657" (67.50mm), Capacitance: 14000 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Weitere Produktangebote 125143U025AH1B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
125143U025AH1B 125143U025AH1B Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 125.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 14000uF 25V -10% + 75% tol
Produkt ist nicht verfügbar
125143U025AH1B 125143U025AH1B Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 125.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 14000uF 25V -10% + 75% tol