128FSB330XDZ
128FSB330XDZ Cornell Dubilier Knowles
FSB.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: PHOTOFLASH/IC
Tolerance: -10%, +20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 123mOhm @ 120Hz
Height - Seated (Max): 2.480" (63.00mm)
Capacitance: 1.2 mF
Voltage - Rated: 330 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details 128FSB330XDZ Cornell Dubilier Knowles
Description: PHOTOFLASH/IC, Tolerance: -10%, +20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 123mOhm @ 120Hz, Height - Seated (Max): 2.480" (63.00mm), Capacitance: 1.2 mF, Voltage - Rated: 330 V.