12ABCNA3.15
12ABCNA3.15 Eaton - Bussmann Electrical Division
bus-ele-ds-6002-mv-fuses-pt.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 3.15A 12KVAC
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 0.984" Dia x 7.678" L (24.99mm x 195.02mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 3.15A
Mounting Type: Requires Holder
Applications: Transformer Protection
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 45kA
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 12 kVAC
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12ABCNA3.15 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 3.15A 12KVAC, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 0.984" Dia x 7.678" L (24.99mm x 195.02mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 3.15A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Transformer Protection, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 45kA, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 12 kVAC.
Weitere Produktangebote 12ABCNA3.15
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12ABCNA3.15 12ABCNA3.15 Hersteller : Bussmann / Eaton bus-ele-ds-6002-mv-fuses-pt.pdf Industrial & Electrical Fuses 12KV 3.15A