12BDGHA31.5 Eaton - Bussmann Electrical Division
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 31.5A 12KVAC
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 2.000" Dia x 14.134" L (50.80mm x 359.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 31.5A
Mounting Type: Requires Holder
Voltage Rating - AC: 12 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 12BDGHA31.5 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CARTRIDGE 31.5A 12KVAC, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 2.000" Dia x 14.134" L (50.80mm x 359.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 31.5A, Mounting Type: Requires Holder, Voltage Rating - AC: 12 kVAC.
Weitere Produktangebote 12BDGHA31.5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
12BDGHA31.5 Hersteller : Bussmann / Eaton Specialty Fuses 12KV 31.5A 2 AIR